Järjestäjät

Placeholder for conitea

 

Johtoryhmä

  • Anni "nannei" Kähkönen – Pääjärjestäjä
  • Tytti "Precious" Levänen – Pääjärjestäjä
  • Esa "ToraToraTora" Ala-Petäys – Tekniikkavastaava
  • Kyuu Eturautti – Ohjeistamispäällikkö
  • Katariina "Linkkari" Ihalainen – Stream-tuottaja
  • Marjaana "Maryjane" Karttunen – Viestintäkoordinaattori
  • Teemu "Lahis" Koho – Ohjelmavastaava
  • Emilia "AmeLii" Mäkelä – Tampere-talo vastaava
  • Otto "Amoeba" Martin – Johtokeskusvastaava
  • Mitol "metalisko" Meerna – Tiedottaja & AD
  • Jenni "Kelo" Minkkinen – Työvoimavastaava
  • Sanna "Sawnah" Nousiainen – Salimestari / Stage Manager
  • Katariina "Katka" Pirttijärvi – Turvallisuusvastaava
  • Joonas "Tulhu" Selin – Consultti

Ohjelma

  • Teemu "Lahis" Koho – Ohjelmavastaava
  • Michael "Tokushu" Ikola – Avajais- ja päättäjäisvastaava
  • Mikko "Glowie" Karttunen – Peliä pyynnöstä duniitti
  • Vesa "Xiakyrie" Koskela – Lautapelivastaava
  • Joni – Kunniavierasvastaava
  • Roope "Tohveli" Nygård – Iltabilevastaava
  • Mette Pesonen – Muu ohjelma
  • Mari "Mary Leathert" Saarhelo – Ropeohjelmavastaava
  • Miikka Salo – Teemapeli- ja sidosryhmävastaava
  • Aurora "Firesong" Tulilaulu – Konsertticoniitti

Iso sali

  • Sanna "Sawnah" Nousiainen – Salimestari / Stage Manager
  • Anu "Merezone" Herrala – AMV-tuottaja
  • Teppo "eimink" Kauppinen – Tekninen tuottaja, Isosali
  • Kira "Kira" Murto – AMV-vastaava
  • Iris "adreena" Rönkkö – Arvokisavastaava
  • Minna "Chamira" Välimäki – Cosplayvastaava

Asiakaspalvelu

  • Marjaana "Maryjane" Karttunen – Viestintäkoordinaattori
  • Maria "Marri" Hakulinen – Lipunmyyntivastaava
  • Andreas "Andy" Heinrich – Graafikko
  • Iida Kontkanen – Graafikko
  • Mitol "metalisko" Meerna – Tiedottaja & AD
  • Lokki – Somevastaava
  • Shina – Grafiikkavastaava
  • Santtu "Japsu" Pajukanta – Valokuvausvastaava
  • Tuomas "Muhrri" Salmela – Graafikko
  • Tanja – Viestintävastaava
  • Sirja Vanajala – Infovastaava
  • AinoHana – Graafikko
  • Petra – Somevastaava
  • Cami – Taittaja

Talous

  • Maria "Marri" Hakulinen – Lipunmyyntivastaava
  • Seppo "sheikki" Heikkinen – Talouden konsultti
  • Kristiina "kajea" Henell – Duniitti, Indie-pöytä
  • Maura "Fen" Kastinen – Taidekujavastaava
  • Niina "Nino" Kytöharju – Sponsorivastaava
  • Laura "Rai" Sirola – Kirpputorivastaava

Tilat

  • Emilia "AmeLii" Mäkelä – Tampere-talo vastaava
  • Jesse Mikael "AvoCado" Arokanto – Majoitusvastaava
  • Olli Mähönen – Tampere-talo -vastaava
  • Aleksi Pakarinen – Narikkaduniitti
  • Heikki "Pikku-Heikki" Rajala – Logistiikkavastaava tapahtumassa
  • Taino – Logistiikkavastaava
  • Juho "Syoran" Tuominen – Purku- ja Kasausvastaava

Työvoima

  • Jenni "Kelo" Minkkinen – Työvoimavastaava
  • Niina "Niba" Hyytiäinen – Green room -vastaava
  • Keijo "Creepo" Penttilä – Virkistysvastaava
  • Tiia "Susetela" Salminen – Meidovastaava

Tekniikka

  • Esa "ToraToraTora" Ala-Petäys – Tekniikkavastaava
  • Jyrki "CodeZ-" Launonen – Kirpputoritekniikka
  • Mira "Siikakala" Ojamo – Coniverkkovastaava
  • Santtu "Japsu" Pajukanta – Järjestelmäkehityksen johtaja
  • Tomi "cheant" Saarinen – Tekniikkaconiitti
  • Arto "zar" Seppä – Tracon Live! -tekniikka
  • Jussi Sorjonen – Verkkoduniitti

Turva

  • Katariina "Katka" Pirttijärvi – Turvallisuusvastaava
  • whoooops – Turvaconiitti
  • Jämsä – Logistiikka
  • Kalle Vanajala – Puiston Turva

Videotuotanto

  • Katariina "Linkkari" Ihalainen – Stream-tuottaja
  • Anssi "Aketzu" Kolehmainen – Videotaltiointivastaava
Säätöyhteisö B2 ryConikuvat.fi